Kampania InPost

1/5

Nadszedł w końcu ten dzień, kiedy możemy zdradzić  co takiego się zadziało w te wakacje w Krakowie… ale tylko częściowo 😉

Dlaczego jeździliśmy przez całą Polskę dwukrotnie w ciągu tygodnia? To były intensywne dni i 2 większe zlecenia realizowane wraz z agencją Artneo. Jednym z nich była realizacja nowej kampanii na stronę internetową największej firmy kurierskiej w Polsce – InPost Paczkomaty.

Radek jak zwykle czuł się jak ryba w wodzie planując sesje i spinając wszystko do kupy kilka tygodni wcześniej. A było co robić, bo ostateczny zespół liczył sobie ponad 20 osób. Na planie studia …. zajął się już „tylko” 😁 fotografią przy nieocenionej pomocy fotografa Piotra Dowejko. 

A ja zajęłam się organizacją i komunikacją planu.  Kto uczestniczył w takiej produkcji ten wie, ile rzeczy trzeba ogarnąć. Nie tylko pracę modeli i modelek, ale też kolejne makeupy, fryzury, stylizacje (czym zajęły się wspaniałe dziewczyny od urody ❤️). Na miejscu w studio nie zabrakło również techników, osób decyzyjnych z firmy zlecającej i oczywiście przemiłych pracowników studia. 

Można powiedzieć, że był spory tłok i duuużo pracy, ale w tak przyjaznej atmosferze, z tak kreatywnymi i profesjonalnymi ludźmi nawet pomimo zmęczenia i niewyspania działało nam się wspaniałe. 

Dziś widząc efekty na stronie klienta odczuwamy wielką satysfakcję i cieszymy się, że mogliśmy tworzyć coś tak fajnego. Była to również wspaniała lekcja dla nas. Człowiek całe życie się uczy oraz zdobywa doświadczenie, poznaje różnych ludzi, ich niesamowite historie i to jest w tej pracy najlepsze 😊

Dziękujemy całej ekipie za dobrą robotę, a Was zapraszamy do obejrzenia zdjęć z backstage.