Fascynują nas emocje. Czyste, prawdziwe, piękne.
Uchwycone tak, aby można było je przeżyć raz jeszcze.

Poczuć, dotknąć, wzruszyć się.

Skupiamy się na tym co najważniejsze: na Waszej miłości i niezapomnianych momentach. Pragniemy pokazać emocje towarzyszące Wam i osobom uczestniczącym w tym wyjątkowym dniu. Sami byliśmy na Waszym miejscu i ze wzruszeniem wspominamy tamten czas. Dzięki temu potrafimy zrozumieć Wasze oczekiwania.

Jesteśmy małżeństwem od 12 lat, a mimo to cały czas działamy i wspieramy siebie wzajemnie. Rozumiemy się bez słów. Z tej przyjaźni narodziła się inicjatywa. Postanowiliśmy zebrać nasze doświadczenia i umiejętności do jednego worka i tworzyć razem.

Ania to dobrze zorganizowana i raczej stonowana połowa duetu. Na codzień pracuje w gabinecie weterynaryjnym. Po godzinach pisze teksty dla magazynów lifestylowych. Planuje i współorganizuje eventy, kreuje wirtualną przestrzeń w internecie. Zajmuje się social mediami. W O!FILM, jest menadżerem od spraw wszystkich (jak to mówi Radek). Nieustannie zgłębia tajniki fotografii oraz operatorki filmowej. Potrafi spojrzeć na kadr kobiecym okiem, posiada wyjątkową dbałość o detale. Klienci bardzo cenią sobie pracę z Anią, za jej kobiece podejście, delikatność i wrażliwość. 

Uwielbia: uśmiechać się, pokonywać swoje słabości, książki, jogę, lody, zdrowe gotowanie, herbatę, zwierzęta, kapelusze, swój widok z sypialni na jezioro.

Radek to wulkan energii i kreatywnych myśli. Fotografię i operatorkę filmową ma we krwi. Tym zajmuje się zawodowo jak i z pasji. Większość swoich zleceń realizuje dla agencji. Z nim na planie nie sposób się nudzić. Tworzy opowieści od A do Z, będąc często w wielu miejscach równocześnie (nikt nie wie jak to robi). Jako muzyk i realizator dźwięku porusza się w tej przestrzeni jak w środowisku naturalnym. Pisze scenariusze, ustawia plan zdjęciowy, tworzy magię na ekranie. Mówi o sobie, że jest nowoczesnym odzwierciedleniem człowieka renesansu. Twierdzi, że jego prace mówią o nim samym. Na codzień z szerokim uśmiechem, szczery, ekscentryczny, twórczy, detalista. 

Lubi: Dobrze się ubrać, aparaty, triathlon, pograć na gitarze, spać. 

Poza codziennymi  obowiązkami i indywidualnymi zainteresowaniami wiele rzeczy robimy razem i wielu sprawom wspólnie się poświęcamy. 

Kochamy dobrą muzykę z winyli, to taka mała podróż w czasie. Wspólna jazda na rowerach szosowych – uwielbiamy pokonywać nimi setki kilometrów. Podróże, tym żyjemy, często jesteśmy w trasie. To właśnie dzięki wpólnym wyjazdom często budzą się w nas nowe pomysły na filmy. Fascynuje nas dobre kino. I najważniejsze! Szalenie kochamy naszą rodzinę, naszego syna Wiktora i psa Reksia.

Ponadto lubimy ciekawe historie, fantastycznych ludzi, więc jeżeli możemy stworzyć coś niesamowitego o Was to…

Opowiedzcie nam swoją historię