O!FILM na pokazach.

Dzień Dziecka nie tylko dla dzieci 😉

Oczywiście nie są to pokazy modowe, a te z kategorii sport, czyli z kolarstwa grawitacyjnego, które odbyły się w Dobrym  Mieście z okazji Dnia Dziecka.

Otóż zajechaliśmy do Dobrego Miasta, bo po pierwsze nasz syn chciał zobaczyć owe akrobacje na rowerach = był Dzień Dziecka, więc jego życzenie było dla nas rozkazem. Haha oczywiście z przymróżeniem oka 😉 Poza tym dojechały do nas nowe zabawki, także była okazja sprawdzić je w warunkach bojowych. I na koniec choć tak samo ważne, warsztaty organizowali nasi znajomi z Vinci Projekt.

Mały backstage wrzucamy tutaj już teraz, a całość niebawem na naszym fan page FB i stronie www w zakładce Portfolio – Produkcja.

Heja! Czy to już Lato mamy? ☀️☀️☀️ Jak Wam minął ten wyjątkowy weekend, świętowaliście Dzień Dziecka tak jak my? 😁🍬 Na zapro Vinci Projekt udaliśmy się do Dobrego Miasta, żeby podziwiać i pokręcić ekstremalny pokaz grawitacyjnej jazdy na rowerze. Nie obyło się też bez spektakularnych wywrotek, ale i tak impreza zrobiła na nas wrażenie. Good job Łukasz Grabowski i Piotr Krajewski👍🏻🚴🏻‍♂️🚴🏻‍♂️ Teraz łapcie małą zajawkę, po więcej zapraszamy już niedługo 😁#backstage #ofilm

Opublikowany przez OFILM Poniedziałek, 3 czerwca 2019