KIEDY CHCECIE WIEDZIEĆ WIĘCEJ

GDZIE WAS ZNAJDZIEMY? 
 
Mieszkamy na granicy Warmii i Mazur, daleko od miejskiej cywilizacji. Znajomi mówią, że mieszkamy na końcu świata, ale dla nas ten koniec świata to miejsce gdzie pracujemy, odpoczywamy, a zarazem obcujemy z przyrodą. Oczywiście dla Was, niepowtarzalnych kadrów i wyjątkowych uroczystości dojedziemy, a nawet dolecimy wszędzie. Często przebywamy za granicą, więc podróżowanie mamy we krwi.
JAK DOKONAĆ REZERWACJI TERMINU?
 
Jeżeli chcecie wiedzieć czy dany termin mamy wolny i możemy być do Waszej dyspozycji to wypełnijcie formularz dostępny w zakładce KONTAKT. Nie pozostawimy Was bez odpowiedzi!
CZY MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE PRZED REZERWACJĄ?
 
Oczywiście! Pragniemy poznać się z Wami bliżej przed tym wyjątkowym dniem. Zależy nam abyście opowiedzieli nam o sobie, jakie macie wyobrażenia o  tym dniu i co jest dla Was ważne. Dzięki temu nasze działania będą indywidualnie dopasowane do Waszych potrzeb.
Preferujemy spotkanie w kawiarni przy dobrej kawie, herbacie. Miło nam będzie Was poznać. Jeżeli nie możemy spotkać się osobiście, to zawsze istnieje Skype lub Facetime.
CZY POSIADACIE POZWOLENIE NA FILMOWANIE W OBIEKTACH SAKRALNYCH?
 Tak, posiadamy pozwolenie wydane przez Archidiecezję Warmińską, które poświadcza ukończenie kursu liturgicznego. Rozumiemy, że osoba prowadząca ceremonię wolałaby nie odczuwać naszej obecności.
GDZIE MOŻEMY ZOBACZYĆ WIĘCEJ WASZYCH REALIZACJI?
 
W związku z regulacją prawa do publikacji wizerunku, rozumiemy i szanujemy wolę naszych klientów do rezygnacji z udostępniania ich filmów w internecie. Jesteśmy na dobrej drodze by już niebawem pokazać Wam więcej. Do tego momentu możemy przedstawić Wam nasze historie podczas spotkań indywidualnych. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić. 
W JAKIM CZASIE OTRZYMAMY MATERIAŁY?
 
Cała realizacja zostanie Wam przekazana maksymalnie do 4 miesięcy od daty ceremonii lub pleneru poślubnego. Czas ten poświęcony jest na selekcję ujęć, montaż, colorgrading, udźwiękowienie i proces twórczy.
CO OD WAS OTRZYMAMY? 
 
Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Wiemy, że możecie mieć inne potrzeby. Nie mniej jednak trzymamy się pewnych założeń. Klienci dostają od nas dwa filmy, teledysk 4-7 minut oraz reportaż trwający 20-40 minut. Wszystko otrzymacie na eleganckim pendrive, istnieje możliwość dostępu do filmów przez internet.
Pamiętajcie, że długość oraz rozmaitość ujęć w Waszych historiach zależy od tego ile czasu spędzimy z Wami w dniu ślubu oraz czy spotkamy się na sesji narzeczeńskiej i plenerze poślubnym.
CZY WSPÓŁPRACUJECIE Z FOTOGRAFAMI?
 

Znamy kilku znakomitych fotografów, których możemy z całą pewnością polecić. Każdy ma swój indywidualny styl i to od Was będzie zależało, na którego się zdecydujecie. Często pracujemy z zaufanymi fotografami, bo cenimy sobie dobre relacje i profesjonalną współpracę.

 DLACZEGO WY?
 

Zapewniamy realizację zlecenia w przyjemnej atmosferze oraz elastyczne podejście do każdego projektu. Jesteśmy otwarci. Proponujemy kreatywne pomysły i profesjonalne wykonanie usług. Dbamy o szczegóły oraz niepowtarzalny styl filmowania. Troszczymy się o najwyższą jakość obrazu i dźwięku, dlatego pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Przekonajcie się sami. Dla nas granice nie istnieją! Przyjedziemy, przylecimy, dopłyniemy na pontonie w każde miejsce na ziemi.

Spotkajmy się przy filiżance aromatycznej herbaty i kawałku ciacha, chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.